Zakład Robót Drogowych DOMEL jest firmą brukarską, która powstała w 2000 r. i od tego czasu nieustannie się rozwija poszerzając grono zadowolonych klientów. Wizytówką naszej firmy są dziesiątki wykonanych przez nas zleceń dla osób prywatnych jak i instytucji.

Specjalizujemy się w pracach brukarskich takich jak układanie chodników, podjazdów, parkingów, dróg, architektura ogrodowa. Używamy sprawdzonych materiałów i korzystamy z usług solidnych dostawców.

Jesteśmy jedną z niewielu Firm, które posiadają automatyczny  system niwelacji terenu firmy LEVELLER pozwalający na uzyskanie milimetrowych dokładności przy układaniu poszczególnych warstw podbudowy oraz kostki brukowej. Posiadamy również maszyny do układana kostki brukowej firmy PROBST, co pozwala na układanie kostki na poziomie 1200 m2 dziennie.

Świadcząc usługi na terenie całej Polski i nie tylko zapewniamy terminowe i najlepszej jakości wykonawstwo. O jakości naszych usług najlepiej świadczą podziękowania oraz referencje od naszych klientów.